Ką reikia žinoti, norint atsidaryti santechnikos parduotuvę?

Norite atidaryti savo santechnikos parduotuvę, bet nežinote, nuo ko pradėti? Tada šis straipsnis kaip tik Jums. Visų pirma, norėdami atidaryti savo santechnikos parduotuvę, kaip ir prieš pradėdami bet kokį kitą verslą, turite oficialiai jį užregistruoti. Nesismulkinsime, pasakodami, kokių dokumentų Jums gali prireikti, nes šiuo klausimu Jums visada padės VMI specialistai, svarbu kreiptis į šią įstaigą, dėl įmonės įregistravimo.

Prieš pradėdami verslą, turėtumėte gerai susipažinti su jo subtilybėmis. Šiuo atveju – su tuo, kaip atliekami santechnikos darbai. Skaitykite specializuotą literatūrą, domėkitės kaip atliekami vieni ar kiti santechnikos darbai. Jums nepakenktų ir tiesioginė specialisto konsultacija. Čia Jums gali padėti patyrę santechnikai. Užmegzkite reikiamus ryšius, kreipkitės pagalbos. Jeigu esate kaunietis, Jums padės santechnikas Kaune.

Nuo ko pradėti?

Pradedant bet kokį verslą, kuris susijęs su prekyba ir pardavimais, turite atkreipti dėmesį į produkcijos asortimentą. Santechnikos parduotuvė – ne išimtis, ir platus asortimentas – viena iš sėkmingo verslo sudedamųjų dalių.

Visų pirma, turite rasti patikimus tiekėjus. Galima pabandyti verslą tiesiogiai susieti su gamintojais, nesinaudojant tarpininkų paslaugomis, tada už prekes mokėsite mažiau ir būsite garantuoti kokybe, o galima ir bendradarbiauti su regioniniais tiekėjais ir stambių kompanijų atstovais. Tačiau turėkite omenyje, kad bendradarbiaudami tiesiogiai su gamintojais turėsite išleisti nemažas sumas dideliems užsakymų kiekiams, nes gamintojai dažniausiai užsiima tik didmenine prekyba. Galite pasižvalgyti ir į tarptautinius tiekėjus. Žinoma, gali tekti bendradarbiauti su jų atstovybėmis Lietuvoje ir sutikti su jų antkainiais.

Būtiniausios prekės, kuriomis turėsite apsirūpinti pradėdami verslą

Prieš atidarydami santechnikos parduotuvę, turėsite apsirūpinti būtiniausiomis prekėmis. Žemiau pateikiame jų sąrašą:

  1. Kriauklės, vonios, bidė ir kita „baltoji technika“;
  2. Inžinerinė, montažinė santechnika;
  3. Smulkios detalės, kurias turėsite dažnai keisti, kad jos nesusidėvėtų: sriegiai, veržlės ir kt.
  4. Aksesuarai vonios kambariui: kilimėliai, spintelės ir kt.
  5. Atskirą kategoriją sudaro elitinė technika: marmurinės kriauklės, ištaigingi kranai ir kt.

Perskaitę reikiamų prekių sąrašą, daugelis Jūsų, turbūt, griebėsi už galvų ir puolė skaičiuoti pinigus, kurių prireiks šioms prekėms susipirkti. Tačiau nesijaudinkite iš anksto. Visą asortimentą galite komplektuoti metus ir daugiau. Nėra prasmės pirkti visko iš karto. Pradiniame etape sukurkite parduotuvės pagrindą, supirkdami būtiniausias prekes, o toliau, atsižvelgdami į klientų paklausą, pildykite asortimentą reikiamomis prekėmis. Tokiu būdu jau per pusę metų suprasite, kokios prekės reikalingiausios, o kokių – galima atsisakyti.

Populiariausios prekės, kurias turėtumėte užsisakyti

Šiam straipsniui informacijos suteikęs santechnikas Kaune nurodė populiariausias prekes, kuriomis turėsite apsirūpinti pradėdami verslą. Tai vonios iš ketaus ir akrilo, dušo kabinos, standartinės kriauklės, maišytuvai, ventiliai, o taip pat smulkios detalės, kurias vardijome aukščiau: sriegiai, veržlės ir kt.

Pradėti verslą – visuomet drąsus ir daug lėšų kainuojantis žingsnis. Kaip jau minėjome, prieš pradėdami, turite susipažinti bent jau su pagrindiniais santechnikos niuansais, kad pirkdami prekes parduotuvei, suvoktumėte, kam jos reikalingos, o taip pat tam, kad suteiktumėte būsimiems klientams reikiamos informacijos. Linkime sėkmingos kelio pradžios ir drąsos, pradedant verslą.

One thought on “Ką reikia žinoti, norint atsidaryti santechnikos parduotuvę?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *